Новини‎ > ‎

Семінар–практикум для завідувачів дошкільних навчальних закладів з проблеми: «Іміджеві складові сучасного дошкільного закладу»

опубліковано 17 трав. 2018 р., 05:34 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 17 трав. 2018 р., 05:37 ]
15 травня 2018 року у ЗДО №13 «Пілот» відбувся семінар–практикум для завідувачів дошкільних навчальних закладів з проблеми: «Іміджеві складові сучасного дошкільного закладу». Позитивний імідж дошкільного закладу, його привабливість в очах вихованців та їх батьків пояснюється прагненням керівництва врахувати інтереси різних прошарків споживачів як у плані одержання основної й додаткової освіти, так й у плані розвитку особистості учасників навчально-виховного процесу. Актуалізація цього важливого питання диктується самою практикою ЗДО.

Імідж сучасного дошкільного навчального закладу нового типу – це емоційно забарвлений образ дошкільного закладу, часто свідомо сформований, який має цілеспрямовано задані характеристики і покликаний чинити психологічний вплив певної спрямованості на конкретні групи соціуму. Імідж закладу та його колективу ніколи не лишається постійним, він змінюється, уточнюється, деталізується. У цьому процесі важливу роль відіграє організація рекламної діяльності, публікації в пресі, виступи по радіо і телебаченню, виставки, ярмарки, презентації та інші заходи. 

на сайт управління.pptxComments