Новини‎ > ‎

Семінар – практикум для інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти з проблеми «Використання сучасних фізкультурно – оздоровчих технологій у процесі пізнавального розвитку дітей старшого дошкільного віку»

опубліковано 26 лют. 2021 р., 07:18 Катя Ярмак

26.02.2021 р. педагогічним колективом закладу дошкільної освіти (ясел - садка) комбінованого типу №15  “ Теремок” Білоцерківської міської ради Київської області було проведено  семінар-практикум для інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти у форматі Zoom – конференції.

Вихователь-методист ЗДО №15 «Теремок» І.Г.Молчанова,  розкрила питання з проблеми «Сучасні тенденції у фізкультурній освіті дітей старшого дошкільного віку».

Інструктор з фізкультури О.Ю.Костенко мала виступ з проблеми «Використання інноваційних технологій в фізкультурно-оздоровчій роботі з дітьми старшого дошкільного віку». Розкрила питання, які сааме сучасні інноваційні методики наш заклад впроваджує у  освітній процес.    

 Інструктори з фізичної культури  закладів дошкільної освіти отримали додаткові відео матеріали на свої електронні адреси.  

 
Comments