Новини‎ > ‎

Семінар – практикум для інструкторів із фізичної культури міста з проблеми «Використання ритмопластики на заняттях з фізичної культури для дітей дошкільного віку».

опубліковано 24 жовт. 2017 р., 23:50 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 24 жовт. 2017 р., 23:51 ]


        24 жовтня 2017 року в дошкільному навчальному закладі № 7 «Орлятко» проведено семінар-практикум для інструкторів із фізичної культури дошкільних навчальних закладів міста з проблеми «Використання ритмопластики на заняттях з фізичної культури для дітей дошкільного віку».


            Нікого не треба переконувати в тому, що і батьки, і педагоги хочуть бачити дітей здоровими й щасливими. Тому під час семінару – практикуму інструктори з фізичної культури мали змогу переглянути спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сімя», де використовувались елементи практичних занять з ритмопластики для різних вікових груп. Під час свята панував командний дух, прекрасний настрій, ну і, звичайно, бажання перемогти. Тому малята разом зі своїми родинами намагалися виграти в різних іграх – естафетах, підтримували один одного, як морально так і фізично. Але за підсумками змагань перемогла дружба. 

Семінар - практикум для інструкторів.pptx


Comments