Новини‎ > ‎

Cемінар для заступників директорів з НМР з проблеми «Коучинг як сучасна технологія підвищення ефективності освітнього процесу»

опубліковано 1 груд. 2020 р., 04:48 Лілія Бойко   [ оновлено 1 груд. 2020 р., 04:53 ]

           Пріоритетним напрямом реформування сучасної освіти є оновлення педагогічного процесу, внесення новоутворень у традиційну систему за допомогою інноваційних технологій, пошук оптимальних шляхів, що дадуть змогу виховати відповідальну, комунікативно активну особистість.

Саме тому коучинг став предметом зацікавленості вчителів  Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17, як інтерактивна освітня технологія.

30.11.2020 року на платформі Zoom відбувся семінар для заступників директорів з НМР з проблеми «Коучинг як сучасна технологія підвищення ефективності освітнього процесу».

Заступник директора з НВР БЗШ №17 Новохацька Лідія наголосила, що коучинг – сучасна технологія, яку створили для розвитку учнів і команд, задля досягнення заздалегідь узгоджених цілей та докорінної зміни моделей поведінки, що призводить до розкриття внутрішнього потенціалу особистості.

Учителі Костенко Тетяна, Рябушенко Наталія, Олейніченко Тетяна, Митрофанова Ольга, Слаква Оксана застосовують технологію «коучинг» в освітній процес під час дистанційного навчання, використання методу проєктів, підготовки учнів випускних класів до складання ЗНО, створення інтерактивного середовища.

Ці вчителі володіють навичками коучингу, дійсно змінюють життя учнів на краще.

Comments