Новини‎ > ‎

Семінар для вчителів фізичної культури в онлайн режимі з проблеми "Формування правильної постави та профілактика плоскостопості на уроках фізичної культури"

опубліковано 15 бер. 2021 р., 03:17 Катя Ярмак   [ оновлено 15 бер. 2021 р., 03:57 ]

15 березня 2021 року на базі БСШ №12 відбувся семінар для вчителів фізичної культури в онлайн режимі "Формування правильної постави та профілактика плоскостопості на уроках фізичної культури". Учитель Євпак Наталія Миколаївна поділилася з колегами досвідом роботи з цього питання, зокрема звернула увагу, що порушення постави, на які першими, звичайно, звертають увагу батьки або учителі, не повинні розцінюватися як непотребуюча корекції деформація хребта або стопи. Під час виступу були розглянуті фактори, що впливають на формування постави,  спеціальні   вправи  для  постави, які включені в  навчальну програму  з  фізичної   культури.

      Наталія Миколаївна звернула увагу на специфіку проведення занять під час дистанційної форми навчання. Відповідно були надані рекомендації щодо  профілактики та корекції постави та плоскостопості. Педагог акцентувала  на актуальності цієї теми, адже здоров’я дітей багато в чому залежить від ставлення до фізичної культури в сім’ї і в дитячих установах. Необхідно домагатися, щоб діти відчували  потребу  у  фізичних  вправах так само, як у щоденному споживанні  їжі. Значення правильної постави та здорової  стопи для людини величезне, адже саме від них залежить те, як ми себе почуваємо і у фізичному, і у психологічному плані. 

    Правильна постава та здорові стопи – ознака здоров’я, краси та успіху!


Comments