Новини‎ > ‎

Семінар для вчителів англійської мови на базі БСШ №1 «Реалізація вимог державних програм для загальноосвітніх шкіл»

опубліковано 14 вер. 2017 р., 12:26 Лілія Бойко
14 вересня 2017 року на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 із поглибленим вивченням слов’янських мов  для вчителів англійської мови міста та області було проведено семінар на тему «Реалізація змісту державних програм у 1- 4 та 5 - 11 класах». Наробки спеціалістів у галузі викладання іноземних мов презентувала Оксана Цегей, методист видавництва «Макміллан». Вона розповіла, як саме працювати за новими програмами з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році, як планувати свою роботу і досягати позитивних результатів.

Педагоги мали змогу задати питання щодо основних змін та нововведень  у програми з іноземних мов та почути змістовні відповіді.

Оксана Цегей на конкретних прикладах підручника показала шляхи реалізації компетентісного підходу до організації навчання у загальноосвітній школі на основі ключових компетентностей як результату навчання. Було розглянуто усі ключові компетентності та їх компоненти.

Окремо методист зупинилась на питанні інтегрованих змістових ліній та способів їх реалізації у кожному класі під час вивчення різних тем.

Оксана Цегей поділилася із педагогами інформацією про можливість вивчення та завантаження методичних матеріалів,  цікавих розробок, каледарних планів за новими програмами, використання онлайн ресурсів видавництва тощо, які є у вільному доступі на сайті видавництва «Макміллан».

Педагоги, які працюють за підручниками видавництва отримали сертифікат партнерів видавництва та заручилися інформаційною та методичною підтримкою. Так, педагоги Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №15 дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» свій семінар для педагогів міста, запланований на грудень, готуватимуть та проводитимуть разом із методистами «Макміллан».

Вчителі іноземних мов – це ті щасливчики, які найпершими дізнаються про все нове, саме на їх уроках найефективніше відбувається інтеграція навчальних дисциплін, саме у процесі вивчення мови формуються компетентності, такі необхідні для життя сучасної людини, адже Іноземні мови – це навчальний предмет про життя, країни, культуру, цілий світ, в якому тісно пов’язані найрізноманітніші компоненти. 

Comments