Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для завідувачів закладів дошкільної освітиу формі регламентованої дискусії з проблеми «Організація громадського самоврядування як шлях до педагогічного партнерства»

опубліковано 2 лист. 2018 р., 03:21 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 2 лист. 2018 р., 03:22 ]
На базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №5 “Сонечко” відбувся семінар-практикум у формі регламентованої дискусії з проблеми «Організація громадського самоврядування як шлях до педагогічного партнерства».     

Під час семінару було розглянуто низку питань, пов'язаних з організацією роботи батьківських рад та громадських об'єднань. Завідувач ЗДО №5 “Сонечко” Велігорська Оксана Володимирівна звернула увагу присутніх на «Педагогіку партнерства» як один із факторів ефективної взаємодії керівника ЗДО з батьківською громадськістю та висвітлила сучасні форми роботи з батьками. Вихователь-методист закладу Мельникова Віта Вікторівна наголосила на труднощах та ризиках, які виникають під час залучення батьків до діяльності закладу. Представник батьківського комітету Ткаченко Т.А. розповіла про  спільну роботу батьків та закладу освіти. Семінар завершився переглядом фрагменту родинного свята “Рід. Родина. Україна”.                

мо завідувачів ЗДО № 5

Comments