Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів української мови з проблеми «Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках української мови і літератури»

опубліковано 17 лист. 2017 р., 06:16 Інна Золотаревич   [ оновлено 20 лист. 2017 р., 01:26 користувачем Олена Гайдаєнко ]
17
листопада 2017 року в БЗШ 5 відбувся міський семінар - практикум для вчителів української мови та літератури  на тему : «Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках української мови та літератури». Семінар складався з двох блоків: теоретичного та практичного. Теоретичний блок містив у собі виступ директора школи Садаєвої О.І., яка ознайомила учасників семінару з освітньою діяльністю школи в умовах дії Закону України «Про освіту». Учитель  української мови та літератури Ващенко О.В. висвітлила питання щодо розвитку пізнавальної активності учнів на уроках української мови та літератури засобами використання інтерактивних форм і методів навчання. У практичному блоці учителі Мазій М.В. та Мартинюк Т.В. показали фрагменти уроків на теми: «В. Симоненко. «Цар Плаксій та Лоскотон»» та «Співвідношення звуків і букв. Звукове значення букв я, ю,є,ї» у 5 класах. Семінар завершили підбиттям підсумків та наданням методичних рекомендацій.

Презентация Microsoft Office PowerPoint.pptx


Comments