Новини‎ > ‎

Семінар-практикум «Розвиток художньо-естетичних компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва, трудового навчання та мистецтва»

опубліковано 20 лист. 2019 р., 23:55 Катя Ярмак   [ оновлено 20 лист. 2019 р., 23:59 ]

20 листопада 2019 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №11 відбувся семінар-практикум «Розвиток художньо-естетичних компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва, трудового навчання та мистецтва».

Під час теоретичного блоку учитель Швень Сергій Анатолійович розкрив способи формування художньо-естетичної компетентності під час вивчення мистецьких дисциплін.

Продовжив практичний блок семінару інтегрований урок з образотворчого мистецтва та зарубіжної літератури. Швень Сергій Анатолійович та Швень Наталія Володимирівна з учнями 7-го класу проаналізували історичний колорит у романі В.Скотта «Айвенго» та розглянули інтер’єр та екстер’єр середньовічного замку. Під час практичної роботи хлопці із захопленням створювали замок, а дівчатка займалися інтер’єром кімнат.. Виконуючи покрокову роботу з учителем, кожен з учнів відкрив у собі здібності до образотворчого мистецтва.

Сергій Анатолійович та Наталія Володимирівна блискуче продемонстрували головне завдання повсякденної роботи вчителя: розвивати у дітей бажання вчитися, самореалізуватися, самостверджуватися, якнайповніше виявити задатки, якими наділила їх природа.

Учителі міста, які були присутні на семінарі, відзначили високий професійний рівень підготовки заходу та залишили позитивні відгуки.

Семінар-практикум «Розвиток художньо-естетичних компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва, трудового навчання та мистецтва»


Comments