Новини‎ > ‎

Семінар-практикум "Методика формування навичок живопису з використанням різних живописних технік"

опубліковано 23 лист. 2016 р., 06:49 Анна Чабаненко   [ оновлено 23 лист. 2016 р., 06:50 ]

СЕМИНАР.pptx

23 листопада 2016 року в Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка було проведено семінар-практикум «Методика формування навичок живопису з використанням різних живописних технік» для вчителів образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів міста. Вчитель образотворчого мистецтва Дудка Алла Миколаївна поділилась з колегами досвідом роботи з учнями з формування навичок створення художніх композицій різними матеріалами як класичним методом, та методами, що враховують досягнення мистецтва XX століття.

Моделювання змісту уроку з теми «Гірський пейзаж»було здійснено на основі єдності універсальних художньо-естетичних категорій (“малюнок”, “лінія”, “колір”, “форма”, “композиція”), які сприяють ефективному опануванню учнями специфіки художньо-образної мови образотворчого мистецтва та розумінню його єдності з іншими видами мистецтва.

Присутні вчителі відмітили високий рівень професійної майстерності Дудки А. М., цікавий підхід учнів до створення практичної роботи, ефективність роботи вчителя на уроці. 

Comments