Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для завідувачів дошкільних навчальних закладів міста з проблеми “Взаємодія дошкільного закладу та родини під час організації роботи з фізичного виховання дітей”

опубліковано 13 жовт. 2017 р., 04:45 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 13 жовт. 2017 р., 05:22 ]
Взаємозв'язок дошкільного закладу та сім'ї під час організації фізичного  виховання дітей

Залучення сім'ї до життя дошкільного закладу, формування почуття єдності між батьками і педагогами — один з пріоритетних напрямів у роботі педагогічного колективу дошкільного навчального закладу №33 “Калинка”. Нікого не варто переконувати у тому, що і батьки, і педагоги хочуть бачити дітей здоровими й щасливими. Тому питання взаємозв'язку дошкільного закладу та сім'ї щодо зміцнення здоров'я та забезпечення ефективного фізичного розвитку дитини ніколи не втрачає своєї актуальності, а сьогодні, враховуючи стан здоров'я сучасних дошкільників, набуває ще більшої гостроти.

12 жовтня 2017 року в дошкільному навчальному закладі №33 «Калинка» проведено семінар-практикум для завідувачів дошкільних навчальних закладів міста з проблеми: “Взаємодія дошкільного закладу та родини під час  організації роботи з фізичного виховання дітей .”

Педагогічні працівники закладу презентували свій досвід упровадження в практику спільної роботи вихователів та батьків вихованців щодо процесу фізичного виховання.

Cемінар фото.ppt


Comments