Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для заступників директорів з НВР

опубліковано 31 жовт. 2017 р., 12:39 Катя Ярмак   [ оновлено 1 лист. 2017 р., 01:28 користувачем Людмила Швень ]

31 жовтня 2017 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 5 відбувся семінар-практикум із проблеми «Науково-методичний супровід освітньої діяльності з формування громадянських якостей учасників освітнього процесу засобами  демократичного врядування» для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Відкрив семінар завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки Висторонський В.Г. Учасниками семінару також були методисти НМЦ Чабаненко А.В., Швень Л.А., Золотаревич І.А.

Інформаційний блок семінару складався з двох питань. Директор БЗШ № 5 Садаєва О.І. ознайомила присутніх з особливостями впровадження демократичного врядування в школі. Заступник директора з НВР Волкова О.Б. виступила з доповіддю щодо застосування проектної моделі в організації освітньої діяльності як засобу формування професійної компетентності педагога.

Практичним блоком семінару було передбачено роботу в групах. Учасники семінару побували в ролі батьків під час тренінгу «Педагогіка партнерства» за програмою курсу «Культура добросусідства» (тренери: Хмарська Т.П. – учитель початкових класів, Хмарська М.С. – вихователь ГПД), у ролі учнів під час проведення майстер-класу «Гармонійне освітнє середовище» (учителі початкових класів: Грозна Н.Д., Карпенко В.А.), у ролі учасників «Методичного аукціону» (тренери: Садаєва О.І. – директор школи, Волкова О.Б. – заступник директора).

Наприкінці заходу учасники поділилися враженнями, виробили методичні рекомендації та переглянули слайд-шоу з підсумками роботи семінару.

       Переглянути семінар 31.10.2017Comments