Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для заступників директорів з НМР з проблеми «Модернізація освітнього простору в закладі загальної середньої освіти в умовах Нової української школи».

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 02:34 Лілія Бойко   [ оновлено 30 жовт. 2019 р., 02:38 ]
29 жовтня у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 відбувся семінар-практикум для заступників директорів з НМР з проблеми «Модернізація освітнього простору в закладі загальної середньої освіти в умовах Нової української школи». 

          Розпочалася робота семінару з ранкової зустрічі з учителем 1-В класу Гарвасюк О.В. та вітального слова директора школи Борисюк О.Д. Завідувач НМЦ УОН БМР Висторонський В.Г. поділився результатами перших кроків НУШ та звернув увагу педагогів на виклики, які необхідно подолати на шляху реформування освітнього закладу.

         Про перші кроки  перетворення типової школи в креативний освітній простір розповіли заступники директора з НВР Бакал Л.М., Гавриш А.В., Чичикало О.Ф., провівши для учасників семінару інтерактивну 

відеоекскурсію модернізованим освітнім простором закладу.

        Майстер-класи з 3Д-технологій, захисту наукової роботи, проведені учнями школи, були цікавими і яскравими, а QR-квест освітнім простором «Школи, відкритої для вісх» переконав усіх учасників, що  сучасний освітній простір школи – це насправді комплексний освітній ресурс, що охоплює педагогічні, соціальні, організаційні та фінансово-господарські питання.

         Створення освітнього простору за ідеями НУШ тільки розпочинається і, фактично, це процес безперервний, оскільки з упровадженням певного результату його створення та подальше корегування не припиниться. Дуже важливо, щоб усі учасники цього процесу – батьки, учні, педагогічний колектив, громада – об’єдналися, знайшли спільну мову між собою й усвідомили спільну відповідальність, мали вміння, бажання та добру волю для співпраці. Результати саме такої відповідальної співпраці і були продемонстровані колективом БЗШ І-ІІІ ступенів № 20.

         У кожної школи є своя історія, традиції, досягнення, цільова аудиторія. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 – це «Школа, відкрита для всіх». Ці особливості закладу і враховуються  загальношкільним творчим колективом при плануванні наступного етапу модернізації освітнього простору, адже упізнаваність школи важлива і для учнів, і для педагогічного колективу.

Comments