Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вихователів середніх і старших груп закладів дошкільної освіти Білоцерківської міської територіальної громади з проблеми «Формування фінансово-економічної грамотності дітей дошкільного віку в ігровій діяльності»

опубліковано 26 лют. 2021 р., 02:04 Катя Ярмак

24 лютого 2021 року педагогічним колективом закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №2 «Берегиня»  Білоцерківської міської  ради   Київської області було підготовлено та проведено у форматі  ZOOM - конференції  семінар-практикум для вихователів середніх і старших груп  закладів дошкільної освіти Білоцерківської міської територіальної громади з проблеми «Формування фінансово-економічної грамотності дітей дошкільного віку в ігровій діяльності».

Вихователь-методист Петровська Н.А. розкрила теоретичні аспекти формування у дошкільників основ економічної культури під час ігрової діяльності.

            Вихователь старшої групи Тодосієнко Л.А. презентувала гурткову роботу за  Міжнародною програмою «Афлатот»  з формування основ соціальної та фінансової освіти дітей від 3-х до 6 років за економічним напрямком ЛЕПБОКС «Веселий Афлатун».

Практичний психолог Слободянюк І.М. розкрила зміст дидактичних ігор економічного спрямування, які формують особистість дитини та соціалізують до життя.

Вихователь-методист Петровська Н.А. ознайомила педагогів з виставкою авторських дидактичних ігор та навчально-методичним матеріалом з основ економічної грамотності до програми розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля».

Для використання в професійній діяльності  педагоги  закладів дошкільної освіти отримали орієнтовно-тематичне планування освітнього процесу з основ економічної культури (за тематичними блоками) з дітьми  середнього та старшого дошкільного віку та дидактичні гри з використанням ІКТ, рекомендації щодо формування фінансово-економічної грамотності дітей дошкільного віку в ігровій діяльності.


Comments