Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вихователів-методистів дошкільних закладів з проблеми «Організація навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи»

опубліковано 13 жовт. 2017 р., 04:31 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 13 жовт. 2017 р., 05:21 ]
На базі дошкільного навчального закладу №19 «Кобзарик» відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів дошкільних закладів з проблеми «Організація навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи».

Під час семінару розглянуто науково-методичне забезпечення, зокрема, Програму та методичні рекомендації з навчання дітей гри в шахи «Мудрі шахи», створену на виконання освітньої лінії «Шахи» варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти (автори програми: Семизорова  В. В., Духновська О. І., Пащенко Л. Ю.), та презентовано комплект «Мудрі шахи»: Методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи та Додатку до методичних рекомендацій з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (Автори: Семизорова В.В, Духновська О.І., Кольба А.Б, Пащенко Л.Ю., Фенюк Б.П.), схвалені для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Педагоги дитячого садка №19 «Кобзарик» представили організацію роботи з дітьми та поглибили знання про правила гри у шахи під час імітаційного моделювання роботи з дітьми. 

Організація навчання дітей дошкільного віку гри в шахи.pptx


Comments