Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання на уроках зарубіжної літератури»

опубліковано 12 груд. 2017 р., 07:16 Людмила Швень   [ оновлено 12 груд. 2017 р., 07:28 ]
                                                                                                Патріотичне виховання – це сфера духовного життя,яка проникає в усе, що пізнає,                                                                                                            робить, до чого прагне,що любить і ненавидить людина, яка формується.                                                                                                                                                                                                               В.О. Сухомлинський

    12 грудня 2017 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 відбувся міський семінар-практикум для вчителів  зарубіжної літератури «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання на уроках зарубіжної літератури». Під час семінару свій досвід презентували Фокша Н.І. та Сливка А.М. Педагоги під час виступів стверджували в унісон, що успішна держава – це успішні громадяни, які сповнені національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, шанобливого ставлення до його культури, традицій та звичаїв. Учні мають не тільки ідентифікувати себе з українським народом, але й прагнути жити в Україні, розбудовувати свою країну, служити Вітчизні, працювати на її благо, захищати її, поважати закони України тощо. Розбудова незалежної української держави неможлива без оновленої національної  освіти, розробки й впровадження прогресивних педагогічних технологій, гуманізації та гуманітаризації освіти, морально-естетичного виховання школярів, майбутніх громадян України, якій потрібні спеціалісти з високими професійними і громадянськими якостями, з високим рівнем національної свідомості. Успішне вирішення цих важливих завдань можливе за умови поєднання в навчально-виховному процесі ефективної педагогічної діяльності та засад національного виховання.

    Педагоги міста відвідали фрагмент уроку у 8 класі «Пісня про Роланда». Історична основа твору, поетичне переосмислення в ньому реальних подій. Патріотичні ідеї в «Пісні про Роланда», а також позакласний захід «Біла Церква та Білоцерківщина в житті й творчості зарубіжних письменників». Літературне слово завжди знаходить дорогу до серця кожного, адже мистецтво слова веде до мистецтва життя. Жваве та емоційне обговорення почутого й побаченого закінчилося  підбиттям підсумків та виробленням методичних рекомендацій. 

Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури.pptx


Comments