Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів технічної праці

опубліковано 23 груд. 2016 р., 05:46 Антоніна Букач   [ оновлено 23 груд. 2016 р., 05:50 ]
  21 грудня на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» відбувся семінар-практикум для вчителів технічної праці з проблеми «Формування особистісних якостей учнів під час проектно-технологічної діяльності».

У заході взяли участь: методист НМЦ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Чабаненко А.В.,заступник директора гімназії з НВР Мурзіна Ю.В., учителі технічної праці навчальних закладів міста.

Учитель технічної праці гімназії, учитель-методист, завідувач навчальної лабораторії трудового навчання КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»Дейнега Володимир Васильовичрозкрив теоретичні аспекти даної теми та на практиці презентував власний досвід упровадження форм і методів, що сприяють формуванню особистісних якостей учнів під час проектно-технологічної діяльності.

Практична частина семінару містила урокна тему: «Технологія випилювання лобзиком» у 5-му класі, де Володимир Васильович  продемонстрував свою педагогічну майстерність.

Методичні рекомендації, обмін досвідом з колегами та власні спостереження будуть корисними в професійній діяльності кожному учаснику проведеного семінару-практикуму.

Comments