Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів початкової школи з проблеми «Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку в школі І ступеня в контексті Нової української школи»

опубліковано 13 бер. 2019 р., 05:30 Катя Ярмак

12 березня 2019 року в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ степенів №9 на базі ДНЗ №22 пройшов семінар-практикум для вчителів початкової школи «Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку в школі І ступеня в контексті Нової української школи».

Учитель початкових класів Войтко Г. І. розпочала роботу із ранкової зустрічі, де першокласники вчилися комунікувати один із одним, розвивали соціальні навички.

Особливий інтерес у дітей викликають заняття з дослідження навколишнього світу, тому педагог подарувала учням радість пізнання, позитивні емоції на навчальному занятті «Я досліджую світ».

У теоретичній частині семінару-практикуму Войтко Г. І. наголосила, що необхідно спрямовувати освітній процес на формування й розвиток ключових компетентностей та критичного мислення здобувачів освіти; запроваджувати інтерактивні методи навчання, в основу яких покладено спілкування як двосторонній процес; враховуючи вікові та індивідуальні особливості, забезпечувати свободи й права дитини в усіх проявах її діяльності та морально-психологічний комфорт учня шляхом створення атмосфери довіри й взаємоповаги.

Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку в школі І ступеня в контексті Нової української школи


Comments