Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів початкових класів

опубліковано 21 лют. 2017 р., 07:34 Антоніна Букач   [ оновлено 21 лют. 2017 р., 07:36 ]
21 лютого 2017 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Білоцерківської міської ради Київської області  відбувся семінар-практикум  з  проблеми «Формування компетентностей та пізнавальної діяльності в рамках реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

   Сутність проекту полягає не в насиченні дитини проблемними знаннями, а у набутті нею гнучкого творчого мислення, швидких реакцій, необхідного аналізу, навичок роботи з інформацією, раціональної організації навчальної праці.

  У результаті роботи над реалізацією поставленої мети школярі розвивають такі особисті якості, як працелюбність, цілеспрямованість, охайність, наполегливість, а також удосконалюють пам'ять, мислення, уяву й увагу. За основними правилами проекту дитині має бути цікаво на уроках, комфортно в класі, школі.

  Семінар розпочався виступом Висторонського В.Г., завідувача НМЦ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, який відзначив, що завдання проекту «Інтелект України» полягає у створенні науково обґрунтованої та експериментально перевіреної системи  пошуку та відбору академічно  обдарованих дітей і  учнівської молоді з метою подальшої освіти, що дозволить  повністю реалізувати їх творчий потенціал.

  Учитель початкових класів Каменюк К.В. у своїй доповіді «Формування  компетентностей та пізнавальної діяльності в рамках реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» відзначила пріоритетним завданням проекту підготовку педагогічних кадрів для роботи з академічно обдарованими учнями молодшої школи.

 На уроці математики в 3-А класі вчитель практик Простапчук С.В. показала, як третьокласники завдяки участі в проекті засвоїли тему «Нумерація багатоцифрових чисел. Ділення круглого трицифрового числа на одноразове. Складені задачі на рух. Площа прямокутника».

Учасники семінару переглянули виставку робочих зошитів та підручників, познайомились з досвідом роботи  колег, взяли участь у обговоренні  питань семінару.

Зворушливо й гордо прозвучали з уст третьокласників рядки:    Ми розуму глибокого перлини.

                                                                      І знаємо, і віримо у це,

                                                                      Бо звемось «Інтелектом України!»

Comments