Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній на заняттях з інформатики»

опубліковано 14 лют. 2020 р., 04:48 Ольга Паламарчук   [ оновлено 14 лют. 2020 р., 04:53 ]
12 лютого 2020 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради Київської області відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній на заняттях з інформатики».

У теоретичному блоці семінару заступник директора з НВР, вчитель інформатики Волкова О.Б. презентувала роботу шкільного методичного об’єднання вчителів інформатики з питання формування ключових компетентностей учнів через призму інтеграції та реалізації наскрізних змістових ліній навчальних програм на заняттях з інформатики.

Практичний блок семінару складався з двох частин: уроку інформатики в 7-Б класі на тему: «Діаграми, їх об’єкти та властивості» (вчитель Бількевич Л.Ю.) та веб-квесту «Безпека в Інтернеті» для учнів 6-Б класу (вчитель Шубенко Л.О.). Учасники семінару мали можливість спостерігати реалізацію наскрізних змістових ліній як засобу інтеграції ключових та предметних компетентностей учнів під час навчальних занять, проведених у різних формах.

Захід завершився обміном вражень та виробленням методичних рекомендацій.

Comments