Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів хімії з проблеми «Розвиток ключових компетентностей на уроках хімії та в науково-дослідницькій діяльності»

опубліковано 5 лют. 2019 р., 02:19 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 5 лют. 2019 р., 02:20 ]
05 лютого 2019 року у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбувся семінар-практикум для вчителів хімії з проблеми «Розвиток ключових компетентностей на уроках хімії та в науково-дослідницькій діяльності», проведений учителем Федоренко Л.А.

Семінар відкрила методист НМЦ Олена Анатоліївна Гайдаєнко. З напутнім словом виступила директор школи Ніна Василівна Верис та заступник директора з НВР Ольга Леонідівна Братаненко, які охарактеризували професійну діяльність учителя.

Робота семінару складалась із двох частин. У теоретичній частині з доповіддю виступила вчитель Федоренко Л.А., звернувши увагу на основні види компетентностей, зокрема у природничих науках, та зазначила важливі аспекти у їх формуванні. Лариса Анатоліївна ознайомила із творчими знахідками під час проведення уроків та у роботі з обдарованою молоддю.

У практичній частині було проведено урок на тему: «Повітря, його склад. Кисень, склад його молекули, поширеність у природі. Фізичні властивості кисню». Під час уроку було використано різні методи навчання, що сприяють формуванню і розвитку ключових компетентностей засобами навчального предмета. Завдання, які виконували учні під час уроку, сприяють формуванню ціннісних і світоглядних орієнтацій учнів, що визначають їхню поведінку в життєвих ситуаціях.

Наприкінці семінару було заслухано методичні рекомендації щодо формування ключових компетентностей на уроках хімії та в науково-дослідницькій діяльності.

Семінар для вчителів хімії_05_02_2019


Comments