Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів географії з проблеми «Формування ключових компетентностей учнів на уроках географії в умовах оновленого змісту освіти»

опубліковано 27 лист. 2017 р., 02:57 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 27 лист. 2017 р., 06:45 ]
Завдання сучасного вчителя – знайти такі форми навчання, які зробили б урок цікавим, підвищили інтерес учнів до вивчення предмета, активізували б їхню діяльність та зняли напруження, особливо під час перевірки знань. Методи активного навчання відрізняються розмаїтістю і складністю, їх використання дозволяють вирішити безліч навчальних завдань. А головні з них – продуктивне вивчення матеріалу, засвоєння базових знань, розвиток логічного, критичного та креативного мислення. Добре продуманий та правильно побудований урок, як правило, дає добрі результати, озброює школярів життєво необхідними компетентностями.

Учителі географії закладів загальної середньої освіти долучилися до роботи семінару- практикуму, який відбувся 24 листопада 2017 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб». Виступ учителя географії Ніколайчук Лариси Петрівни  базувався на розкритті особливостей формування компетентностей учнів. Практична частина складалася з двох частин: практичне консультування «Створення блогу», який проводив учитель інформатики Труш Є.В., та урок географії в 6 класі з теми «Землетруси. Вулканізм і вулкани. Сейсмічні пояси Землі». Робота семінару завершилася підбиттям підсумків та виробленням методичних рекомендацій.

Семінар-практикум для вчителів географії-1.pptx


Comments