Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів географії за участі науковців Інституту педагогіки НАПН України

опубліковано 7 лют. 2017 р., 06:24 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 7 лют. 2017 р., 06:25 ]

Географи 07.02.ppt

07 лютого 2017 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №6 відбувся науково-методичний семінар для вчителів географії з проблеми  «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні географії та економіки». Відкриття семінару-практикуму почалося виступом директора Інституту педагогіки НАПН України, доктора педагогічних наук Олега Михайловича Топузова на тему «Зміни в сучасній загальній середній освіті у компетентнісному вимірі та роль Інституту педагогіки НАПН України в реалізації нових освітніх завдань». Олег Михайлович подарував міському методичному об’єднанню вчителів географії та економіки методичний посібник і ювілейне видання «Літопис сучасної освіти і науки України: Інститут педагогіки НАПН України: 90 років історії та звершень».

Перед присутніми виступили директор Українського освітянського видавничого центру «Оріон» Олег Васильович Костенко з проблеми «Компетентнісне навчання – шлях до успіху в житті» та завідувач відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук Олександр Федорович Надтока – «Засоби навчання  географії та економіки  в умовах компетентнісного підходу».

У ході роботи семінару відбувся діалог учасників зібрання з науковцями інституту педагогіки, в ході якого отримано відповіді на запитання, вироблено траєкторію подальшої співпраці. Представники Українського освітянського видавничого центру «Оріон» презентували підручники та методичні матеріали з географії освітянам міста.

Насамкінець заходу учасники висловили спільну думку, що спільна праця вчителів і науковців – це запорука успішної української школи!

Comments