Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури з проблеми "Формування навичок здорового способу життя на заняттях у школі II ступеня"

опубліковано 20 лист. 2017 р., 03:23 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 20 лист. 2017 р., 03:30 ]
Фізичне виховання — система заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я людини, загартування її організму, розвиток фізичних можливостей, рухових навичок і вмінь. Його завданням є створення оптимальних умов для забезпечення оптимального фізичного розвитку особистості, збереження її здоров'я, отримання знань про особливості організму, фізіологічні процеси в ньому, набуття санітарно-гігієнічних умінь та навичок догляду за власним тілом, підтримання і розвиток його потенціальних можливостей. 
14 листопада 2017 року в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури з проблеми "Формування навичок здорового способу життя на заняттях у школі  II ступеня". Перше слово належало особливому гостю, заступнику голови Київського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Корнієнку Володимиру Васильовичу, який привітав учасників семінару, нагородив господиню заходу Лещук С.А. грамотою та подарував школі матеріали з олімпійської освіти.  Відкрила семінар заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Миколаївна Клименко. яка презентувала бліц портрет учителя фізичної культури БСШ№1 Світлани Анатоліївни Лещук, розповіла про неї як про учителя, і як про людину, про її досвід та здобутки у професійній педагогічній діяльності. 
        Світлана Анатоліївна розпочала виступ з розповіді про свої перші кроки у спорті та  професійне становлення. Учителю є чим поділитися зі своїми колегами. Так ще Світлана Анатоліївна виборола I місце у конкурсі «Учитель року – 2011» та «Класний керівник року-2014». А у 2016 році педагог разом із шкільною командою "Нове покоління" в обласних змаганнях "Олімпійське лелеченя" вибороли I місце, а у змаганнях на всеукраїнському рівні - почесне III місце у номінації "Презентація команди". Зараз учитель активно працює над питанням формування в учнів навичок здорового способу життя на заняттях із фізичної культури у школі II ступеня. Таку ідею Світлана Анатоліївна впроваджує шляхом залучення учнів до олімпійського руху. 
         На початку семінару Світлана Анатоліївна запропонувала присутнім написати на паперових олімпійцях очікування від заходу, і  якщо вони справдяться, то по закінченню семінару приклеїти їх на гору Олімп, як символ виправданих сподівань.Також на семінарі присутні поглибили свої знання з історії Олімпійського руху та Олімпійських ігор. Після закінчення цієї розповіді, Світлана Анатоліївна запропонувала коллегам узяти участь у фрагменті олімпійського уроку (тренінгове заняття для вчителів), яке передбачало вікторину з прослуханого питання. Присутні семінару для цього працювали у групах. Також учителем було користано метод "Незакінченого речення", за допомогою якого кожен зміг продовжити думку з приводу теми семінару, "Мікрофон" знадобився для передачі естафети.  
        На позитивній ноті семінар закінчився виступом шкільної команди "Нове покоління". На дошці також можна було побачити. що на гору Олімп зійшли олімпійці, що означає очікування від семінару у присутніх випрадалось. Традиційно семінар завершився виробленням методичних рекомендацій.

Семінар ФК БСШ №1.ppt


Comments