Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для педагогів-організаторів з проблеми «Упровадження нових виховних технологій та інноваційних форм виховної роботи з учнями»

опубліковано 26 груд. 2018 р., 04:04 Катя Ярмак

20 грудня 2018 року у БЗШ № 3 ім. Т. Г. Шевченка відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів на тему: «Упровадження нових виховних технологій та інноваційних форм виховної роботи з учнями», на який завітали начальник відділу позашкільної освіти і виховної роботи Управління освіти і науки Щербань Л. О. , методист ЦПО «Соняшник» Швецька І. В., заступник директора з НВР Закрасняна Т. Ф.  та педагоги-організатори навчальних закладів міста. Тема  семінару обрана не випадково, адже для сучасного суспільства впровадження інноваційних технологій в освіту має не стільки теоретичне, скільки практичне значення. 

Учасників семінару вітав директор Володимир Миколайович Ткаченко, який презентував заклад освіти. Після цього педагог-організатор Ткачук Олена Григорівна презентувала упровадження інноваційних технологій у виховній роботі школи, поєднуючи розповідь змістовним теоретичним матеріалом.

У ході семінару педагоги-організатори мали змогу ознайомитися з такими інноваційними виховними формами роботи: квест-ігри, флешмоб, стріт-арт, майстер-клас, інтерактивна вистава, електронне портфоліо класу.Учениці 10 – А класу Шлапацька Ярослава та Боженко Марія розповіли про впровадження квестових технологій та створення презентацій та портфоліо класів. У цікавій формі проведено різноманітні інтерактивні ігри та елементи тренінгу «Сніжинка», «Бінго», «Малюнок з фігур», «Прикрась ялинку!». Всі учасники семінару, працюючи в групах, проявили творчість та креативність під час створення власних робіт.

Після теоретичної частини  всі відвідали інтерактивну виставу «Миколай уже іде – Різдво до нас веде!», під час якої  побачили практичну сторону використання інноваційних технологій виховання.. І учні, і дорослі зустрілись з казковими героями, виконали  всі їх завдання  ( співали, танцювали флешмоб , відгадували загадки) – і дочекались приходу Святого Миколая, з яким весело водили хоровод.    

Результатом роботи стало визначення переваг та недоліків впровадження нових виховних технологій та інноваційних форм виховної роботи з учнями. На завершення семінару Ткачук О. Г. провела майстер-клас «Новорічний п’ятачок», на якому всі присутні створили собі оберіг на Новий 2019 рік.

Підводячи підсумки роботи семінару, учасники подякували адміністрації школи, а особливо педагогу-організатору Олені Григорівні за цікавий, насичений за формою семінар. У методичних рекомендаціях визначені інноваційні форми виховної роботи з учнями  та запропоновано їх поширювати у всіх навчальних закладах міста. 

Семінар-практикум для педагогів-організаторів


Comments