Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для музичних керівників дошкільних навчальних закладів з проблеми «Музично–естетичне виховання як органічна складова навчально–виховного процесу в дошкільних закладах»

опубліковано 2 квіт. 2018 р., 02:58 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 2 квіт. 2018 р., 03:03 ]
Відповідно до плану роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області 27 березня  2018 р. відбувся   семінар-практикум для музичних керівників дошкільних навчальних закладів міста з проблеми «Музично–естетичне виховання як органічна складова навчально–виховного процесу в дошкільних закладах».

Актуальність питань, розглянутих на семінарі безперечна, адже музика – один з найдієвіших засобів естетичного виховання дошкільнят. Музичні керівники працюють над розвитком музичних та творчих здібностей за допомогою різних видів музичної діяльності, формування музичної культури дошкільнят. Успішне розв’язання цих завдань залежить від змісту музичного виховання, перш за все – від репертуару, що використовується на музичних заняттях, форм,  методів та прийомів організації музичної діяльності дітей.

Семінар був проведений на базі дошкільного  навчального закладу  (ясел–садка) комбінованого типу  № 4 «Світанок» Білоцерківської міської ради Київської області. Музичні керівники взяли участь в обговорені питань естетичного виховання дошкільників засобами музики, попрацювали в творчих групах «Малюємо музику», «Паперовий оркестр». Цікавою для учасників семінару стала запропонована для перегляду музично-театралізована  вистава  у виконанні дошкільнят «Дюймовочка».

В ході семінару-практикуму музичні керівники дошкільних навчальних закладів з’ясували теоретичні, методичні та практичні засади музично- естетичного виховання й розвитку дітей, а також особливості сучасних підходів до музичної діяльності дошкільнят.

Дюймовочка.ppt




Comments