Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти з проблеми «Реалізація принципів демократизації в управлінській діяльності керівника як запорука успішного функціонування сучасного закладу освіти»

опубліковано 24 лист. 2017 р., 06:27 Інна Золотаревич   [ оновлено 24 лист. 2017 р., 06:33 ]

     

      24.11.2017р. на базі Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 – дошкільний навчальний заклад» відбувся семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти з проблеми: «Реалізація принципів демократизації в управлінській діяльності керівника як запорука успішного функціонування сучасного закладу освіти».

     Семінар проходив у формі семінару – презентації.

    У семінарі взяли участь начальник управління освіти  Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович, Висторонський Владислав Григорович  – завідувач науково-методичним центром управління освіти і науки.

     Розпочався семінар  із зустрічі гостей директором школи Іщенко Сергієм Васильовичем.

     З вітальним словом до присутніх звернувся начальник управління освіти  Петрик Юрій Федорович.

     Семінар - практикум розпочався музичним привітанням   шкільної учнівської республіки «Паросток» та учасників шкільного творчого об’єднання «Натхнення».

     Керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти мали можливість ознайомитися з досвідом роботи директора Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 – дошкільний навчальний заклад», який  представив презентаційний меседж з проблеми: «Реалізація принципів демократизації в управлінській діяльності керівника як запорука успішного функціонування сучасного закладу освіти». Гість семінару Ткач О.Д., виконавчий директор благодійного фонду Єфименка К.О., доповнила виступ про спільну роботу школи і громадськості. Семінар-практикум продовжився панорамою творчих уроків та позакласних заходів, які підготували вчителі школи. Вони були проведені  на високому методичному рівні.

Захід

Учитель

Фрагмент уроку літератури рідного краю. Тема: « Біла Церква – місто славне. Древній город Ярослава ( Рідне місто у творчості поетів білоцерківців )»   8-А клас

Щур Я.М.,

 учитель української мови та літератури

Фрагмент інтегрованого уроку з предметів я у світі і математики 4 клас. Тема: «Культурна спадщина народу «Сім чудес України». Нумерація шестицифрових чисел. Дії з багатоцифровими числами»

Голяк Л.М.,

учитель початкових класів

 

Фрагмент засідання клубу « Щасливих батьків». Тема: «Створення Декларації демократичної школи»

Шубенко Л.О.,

 педагог-організатор

Фрагмент засідання Євроклубу.

Тема: «Реалізація  міжнародної проектної діяльності на основі платформи «е Twinning»

Хмельницька І.В.,

учитель англійської та французької мов,

Медвідь О., учень 10 класу, президент Євроклубу

Фрагмент виховного заходу в ДНЗ.

Тема: « Упровадження  елементів сталого розвитку в позакласній роботі з дошкільнятами»

Ончева Т.В.,

учитель географії

     Під час перебування в начальному закладі керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти мали змогу ознайомитись із  виставкою декоративно-ужиткового мистецтва вчителів, учнів, батьків і членів клубу «Любисток» Академії пенсіонерів та з виставкою учнівських поробок «Новорічна композиція».

       Семінар завершився  підбиттям підсумків та наданням методичних рекомендацій.

Презентация Microsoft PowerPoint.pptx


Comments