Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для інструкторів з фізичної культури ДНЗ з проблеми «Якість дошкільної освіти: організація та проведення моніторингу рівня сформованості рухової активності та саморегуляції»

опубліковано 29 лист. 2019 р., 12:24 Катя Ярмак

На семінарі-практикумі  було піднято   актуальні проблеми організації і проведення моніторингу в закладах дошкільної освіти.

Моніторинг розглядався як пролонговане в часі спостереження за кожною дитиною, поточний аналіз змін, які відбуваються в її розвитку, і спрямування подальшої роботи на досягнення заданих параметрів розвитку.

Було детально розглянуто питання щодо завдань та змісту діяльності інструкторів з фізичної  культури відповідно до сучасних нормативних документів. Спрямовано діяльність інструкторів з фізичної культури  на оптимізацію  навчально-виховного процесу, впровадження  в роботу з дітьми сучасних  педагогічних технології з організації фізкультурно- оздоровчої роботи.

Було рекомендовано учасникам зосередити увагу на організації взаємодії інструктора з фізичної культури, педагогічних працівників, медичних працівників та батьків щодо сформованості у дітей рухової активності та саморегуляції.

Семінар-практикум для інструкторів з фізичної культури ДНЗ


Comments