Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для бібліотекарів ЗНЗ

опубліковано 22 бер. 2017 р., 07:11 Людмила Швень   [ оновлено 22 бер. 2017 р., 07:12 ]

семінар бібліотекарів.pptx

            Мета сучасної школи – виховати всебічно розвинену, інформовану, виховану та  соціалізовану особистість, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності. При реалізації поставленим перед сучасним навчальним закладом завдань вагоме місце посідає шкільна бібліотека, що є складовою школи та співпрацює із громадськими організаціями, педагогічним, батьківським та учнівськими колективами .

Сучасні форми роботи шкільного бібліотечного центру щодо реалізації в навчальному закладі «Концепції Нової  української школи» презентували 22 березня  педагоги та бібліотекарі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18 на семінарі-практикумі з теми «Бібліотекар-педагог: стратегія переходу в нову якість освіти».

У заході взяли участь педагогічні працівники Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18: директор навчального закладу Добронравіна Н.І, заступник директора Самаріна В.М., бібліотекарі Лотоцька О.В. та Гуляй В.В., соціальний педагог Панченко В.І., учителі початкових класів Москаленко Г.В., Іванова С.В., Гузієнко І.О., учитель трудового навчання Висторонська Л.В. та бібліотекарі із загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму, присутні відзначили високий рівень його організації, насиченість, багатогранність та корисність отриманої інформації, а методист НМЦ Швень Л.А. висловила вдячність адміністрації й педагогічному колективу БЗШ №18 за допомогу і сприяння у проведенні семінару-практикуму.

Comments