Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти

опубліковано 22 лют. 2018 р., 05:21 Людмила Швень   [ оновлено 22 лют. 2018 р., 05:32 ]
    
20 лютого у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 відбувся семінар для бібліотечних працівників закладів загальної середньої освіти міста з проблеми "Формування національної свідомості учнівської молоді засобами бібліотечної роботи".
    На заході були присутні представники адміністрації, педагогічного та учнівського колективів навчального закладу, бібліотекарі із навчальних закладів міста, працівники науково-методичного центру.
    Робочий семінар розпочався з вітального слова директора Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Грушника Бориса Володимировича, який представив гостям працівників бібліотеки навчального закладу, поділився з присутніми досвідом роботи щодо формування фондів бібліотеки.
    Завідувач бібліотеки Домилівська О.О. та бібліотекар Макарчук Н.О. поділилися досвідом роботи щодо формування національної свідомості в учнів. Учні 7 класів навчального закладу (класні керівники Комайгородська Т.В. та Міщенко Н.О.) провели урок пам'яті "Хоробрі серця".
    В ході заходу були розроблені методичні рекомендації:
    - проводити інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану на формування толерантності, поваги до культури, історії, мови, звичаїв та традицій як українців. так і представників різних національностей;
    -активізувати співпрацю з педагогічним колективом, органами учнівського самоврядування щодо формування у читачів духовності, моральної культури, толерантної поведінки, всіння жити в багатонаціональному суспільстві;
    - формувати інформаційно та емоційно самобутній український простір, який забезпечуватиме прилучення школярів до багатого мовного дивосвіту;
    - створювати у бібліотеках ЗЗСО та постійно поновлювати постійнодіючі виставки, спрямовані на формування патріотичних та громадянських почуттів читачів.

Семінар для бібліотекарів у БЗШ №17 Microsoft PowerPoint.ppt
Comments