Новини‎ > ‎

Секція для інструкторів з фізкультури міста в ЗДО №32 «Перлинка» з проблеми: «Інтеграція різних видів діяльності на заняттях з фізкультури для розвитку рухової активності дошкільників»

опубліковано 4 лют. 2020 р., 05:08 Катя Ярмак
На  базі закладу дошкільної освіти № 32 «Перлинка» 31.01.2020 для інструкторів з фізкультури  було організовано та проведено секцію з проблеми: «Інтеграція різних видів діяльності на заняттях з фізкультури  для розвитку рухової активності дошкільників».
      Під час секції розглядались питання про проведення сучасного фізкультурного заняття з дітьми дошкільного віку, інтеграцію різних видів діяльності на заняттях з фізкультури для розвитку рухової активності дошкільників,  сенсорно-моторну інтеграцію та її значення     у фізичному розвитку дітей з  особливими освітніми потребами.     

      Також інструкторам з фізкультури було презентовано виставку методичної літератури, посібників, нетрадиційного обладнання з фізичної культури. Проведено  екскурсію в кімнату сенсорної  інтеграції та адаптивної фізкультури під час якої педагоги мали змогу ознайомитися  з різноманітним обладнанням для корекції сенсорного сприймання: покращенню уваги та концентрації, координації, загальної та дрібної моторики, фізичного розвитку, зорових і слухових здібностей, самосвідомості та самооцінки.                      

     На завершення було запропоновано переглянути сюжетне заняття з фізкультури «На арені цирку», яке підготувала інструктор з фізкультури закладу, Владлена Іванівна Камуз.  

Інтеграція різних видів діяльності на заняттях з фізкультури для розвитку рухової активності дошкільників


Comments