Новини‎ > ‎

Розвиток соціокультурної компетенції на уроках французької мови

опубліковано 19 груд. 2018 р., 12:52 Лілія Бойко   [ оновлено 19 груд. 2018 р., 12:55 ]
19 грудня на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» відбулася творча зустріч вчителів французької мови міста. На гостину до себе у святковий день запросив колег Клименко Юрій Михайлович, щоб поговорити про розвиток соціокультурної компетенції на уроках французької мови. Юрій Михайлович припідняв завісу створення НМК з французької мови, познайомив колег із цікавинками методичної роботи, розповів про специфічні особливості навчання у французьких школах, торкнувся питань авторського права та проблеми поваги до кожної особистості. Розкрив деякі секрети своєї роботи, поділився «родзинками» власного успіху. 

Учні вчителя-майстра показали високий рівень володіння навичкою іншомовного спілкування. Незвичною була робота із різновіковою групою школярів (5, 9 та 11 клас), кожен з яких на своєму рівні продемонстрував захоплення французькою мовою, бажання пізнавати культуру, традиції франкомовних країн.

Присутні вкотре переконалися у професіоналізмі Клименка Ю.М. Цей звичайний вчитель – талановитий педагог, автор підручників, зошитів, дидактичних матеріалів для учнів не лише нашої країни, людина яка володіє найкращими професійними та людськими якостями, що підтверджується повагою колег та адміністрації, любов’ю учнів, визнанням роботи не лише в Україні, а й в Німеччині та Франції.

За підсумками зустрічі було прийнято методичні рекомендації. А так, як це був день Святого Миколая, то діти пішли із заходу із смаколиками, а вчителі крім методичних порад отримали в подарунок підручники з рук автора.

Comments