Новини‎ > ‎

Психолого-педагогічний тренінг для заступників директорів із НВР з проблеми «Психологічне благополуччя педагогів – запорука продуктивності освітнього процесу»

опубліковано 24 бер. 2021 р., 06:59 Лілія Бойко

24 березня спеціалістами Навчально-методичного центру психологічної служби Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради спільно із КУ БМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» у режимі онлайн було проведено психолого-педагогічний тренінг для заступників директорів із НВР з проблеми «Психологічне благополуччя педагогів – запорука продуктивності освітнього процесу».

Людмила Володимирівна Корнієнко та Наталія Миколаївна Федорченко розповіли про наукові дослідження щодо благополуччя, звернули увагу на те, що це питання є надважливим у нинішній час.

Учасники тренінгу мали змогу побачити та проаналізувати результати опитування щодо рівня задоволеності життям освітян та учнів. Тривогу викликало те, що частина респондентів не відчувають радості від роботи, навчання, їм часом не комфортно навіть вдома. Емпатія – це те, що потрібно зараз усім, тому, можливо, слід придивлятися один до одного і бачити поряд не лише колег, підлеглих, а людей, кожного зі своєю життєвою історією.

Психологи Центру запропонували заступникам цілий перелік факторів, які могли б зробити життя кращим, а учасникам треба було під час інтерактивної вправи визначити, на які з них людина може впливати, а які від неї не залежать.

Цікаво, що безпосередньо чи опосередковано ми можемо впливати на показники якісного життя не лише свого, а й інших. Адже ми постійно виконуємо різні соціальні ролі й в наших силах підтримати, допомогти, заохотити, показати, що життя може бути цікавим, яскравим, щасливішим. А щасливіші люди і працюють продуктивніше, і живуть краще.

Comments