Новини‎ > ‎

Про методичні посібники до альбомів «Світ у картинах художників»

опубліковано 23 вер. 2020 р., 00:03 Катя Ярмак

Впродовж 2019/2020 навчального року працівники ЗДО №8 «Золотий півник» плідно працювали над апробацією дидактичних матеріалів до альбому розвивальних завдань «Світ у картинах художників» під керівництвом доктора педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України Л. В. Шелестової. Результати праці чудові - альбоми розвивальних завдань «Світ у картинах художників» для дітей 4-го та  5-го року життя. У них – майстерно дібрані авторомрепродукції картин, описи та запитання до них, розмальовки та сторінки для малювання фарбами, творчі завдання для маленьких дошкільнят.

До початку нового 2020/2021 навчального року разом з альбомами вийшли друком методичні посібники до альбому розвивальних завдань «Світ у картинах художників» для дітей 4-го та  5-го року життя.  У складі авторського колективу якого  Людмила Шелестова, Валентина Семизорова, Олена Вайнер, Оксана Болотова, Оксана Поліщук, Олександра Польська, Наталія Кунгурова, Наталія Дмитренко.

Дані методичні посібники допоможуть педагогам закладів дошкільної освіти  в організації пізнавальної діяльності дошкільнят засобами живопису. Уних подано конспекти інтегрованих занять до кожної теми альбому розвивальних завдань «Світ у картинах художників» та розкрито особливості роботи з альбомом розвивальних завдань «Світ у картинах художників» для дітей 4-го та  5-го року життя.  Вітаємо авторський колектив та бажаємо подальших успіхів!


Comments