Новини‎ > ‎

Предметно-методичного сервісу НМЦ для вчителів початкових класів з проблеми «Розвиток пізнавальної активності молодших школярів як один із аспектів реалізації компетентнісно-орієнтованого підходу до уроків»

опубліковано 15 лют. 2018 р., 11:11 Катя Ярмак   [ оновлено 15 лют. 2018 р., 11:13 ]
       14 лютого 2018 року Верещак  Валентина Миколаївна та учні 1-Г класу  БСПМШ  16  зустрічали  шановних гостей - учителів початкових класів міста  в рамках предметно-методичного сервісу  НМЦ для вчителів початкових класів з проблеми «Розвиток пізнавальної активності молодших школярів як один із аспектів реалізації компетентнісно-орієнтованого підходу до уроків».

        Валентина Миколаївна поділилась педагогічним досвідом упровадження методів та прийомів розвитку   пізнавальної активності молодших школярів. Матеріал уроку  відповідав  принципам  науковості, наочності, був поданий в обсязі, що відповідає  дидактичній  меті і віковим особливостям дитини. На уроці  панувала атмосфера творчості, доброзичливості.
                                               Колеги високо оцінили заняття та зазначили, що подібні заходи – не тільки демонстрація високого рівня професійної діяльності  вчителя, а й безцінний обмін практичним досвідом.

Предметно-методичного сервісу НМЦ для вчителів початкових класівComments