Новини‎ > ‎

Предметно-методичний сервіс НМЦ для вчителів початкових класів з проблеми «Упровадження стратегій критичного мислення в навчанні молодших школярів»

опубліковано 24 жовт. 2018 р., 23:53 Катя Ярмак
     24 жовтня 2018 року у Білоцерківській загальноосвітній  школі І ступеня № 23 відбувся предметно-методичний сервіс НМЦ  для вчителів початкових класів з проблеми «Упровадження стратегій критичного мислення в навчанні молодших школярів».
      Навчально-методичне консультування відкрив Владислав Григорович Висторонський, завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області, який акцентував увагу на актуальності даного питання.
      З вітальним словом до  присутніх звернулася заступник директора з НВР В.П.Жабська.
      Учитель початкових класів Тетяна Володимирівна Кучинська  ознайомила учасників з особливостями впровадження стратегій формування та розвитку критичного мислення молодших школярів. У ході презентації досвіду роботи було створено лепбук «Критичне мислення: стратегії та методи».
                                                     Учитель початкових класів Пащенко Ірина Юріївна показала практично, як застосувати на уроках вправи для розвитку критичного мислення, а саме: «Кошик ідей», «Дерево передбачень», «Ромашка Блума», «Мозаїка «Джигсоу»,  «П’ятихвилинне есе».

                                           Наприкінці заходу учасники поділилися враженнями та виробили методичні рекомендації.


Предметно-методичний сервіс для вчителів початкових класів


Comments