Новини‎ > ‎

Предметно-методичний сервіс для вихователів ГПД загальноосвітніх навчальних закладів

опубліковано 18 груд. 2017 р., 12:29 Катя Ярмак

18 грудня 2017 року на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся предметно-методичний сервіс для вихователів ГПД загальноосвітніх навчальних закладів із проблеми «Виховання творчої свідомої особистості через призму народних та національних традицій у режимі ГПД».

Учасників привітали завідувач науково-методичного центру Висторонський В. Г. та заступник директора з навчально-виховної роботи Кошляк В. І.          

 Програма семінару містила практичну частину, де гості стали свідками незабутнього дійства «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай», яке збагатило духовний світ, сприяло формуванню внутрішньої потреби вивчати та примножувати національні та родинні традиції, виявляти шану до народних звичаїв, виховувало почуття патріотизму й національної гідності.

У теоретичній частині вихователь ГПД Лісовенко А. П. поділилася досвідом виховання творчої особистості через призму народних та національних традицій у режимі групи продовженого дня.

Колеги високо оцінили майстерність, творчість, компетентність, комунікабельність Лісовенко Алли Петрівни. За підсумками семінару-практикуму були прийняті методичні рекомендації щодо формування відповідно до Концепції  «Нової української школи» патріота з активною позицією, який діє згідно з морально-етичними принципами, поважає гідність та права людини.

Предметно-методичний сервіс для вихователів ГПД


Comments