Новини‎ > ‎

Предметно-методичний сервіс для вчителів математики

опубліковано 18 груд. 2017 р., 05:17 Анна Чабаненко
       
    
15 грудня на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» відбувся семінар-практикум для вчителів математики з проблеми «Формування дослідницьких умінь учнів на уроках математики засобами інформаційно-комунікаційних технологій».У заході взяли участь: методист НМЦ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Чабаненко А.В., заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи Мурзіна Ю.В., учителі математики навчальних закладів міста.
     Учитель математики Кизима Марина Вікторівна презентувала власний досвід упровадження форм і методів, що сприяють формуванню дослідницьких умінь учнів на уроках математики.
Практична частина семінару містила фрагмент уроку на тему: «Застосування координатно-параметричного методу до розвязування завдань з параметрами»» у 11-му класі, де учитель-методист Заболотня Лариса Вікторівна продемонструвала свою педагогічну майстерність.

Методичні рекомендації, обмін досвідом з колегами та власні спостереження будуть корисними в професійній діяльності кожному учаснику проведеного семінару-практикуму.

                                                                                          

семінар математика.pptx

Comments