Новини‎ > ‎

Предметно-методичний сервіс для вчителів англійської мови "Формування іншомовної компетенції на уроках іноземної мови в умовах реформування освіти"

опубліковано 28 лист. 2018 р., 08:36 Лілія Бойко   [ оновлено 28 лист. 2018 р., 08:38 ]
28 листопада Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 гостинно зустріла вчителів англійської мови міста на корисному і цікавому предметно-методичному сервісі з теми «Формування іншомовної компетенції на уроках іноземної мови в умовах реформування освіти».

Педагоги, які завітали до закладу, були приємно вражені єдністю колективу, на чолі якого -  мудра і толерантна директор школи Ольга Іванівна Садаєва. Вона розпочала захід, всіляко підтримувала своїх вчителів під час семінару, щиро ділилася власним професійним та життєвим досвідом.

Вчитель Герасименко Ярослава Вікторівна розповіла  про методи  та  прийоми  формування  іншомовної  комунікації  на  уроках  іноземної  мови та продемонструвала фрагмент уроку в 11 класі з теми «Моє  місце  у  світі.  Моя  особистість». Учні продемонстрували високий рівень сформованих комунікативних навичок, а вчитель показала свій професіоналізм.

Антоніна Миколаївна Бартківська поділилася досвідом  щодо врахування  вікових  особливостей  учнів  при  формуванні навичок  усного  мовлення  на  різних етапах навчання учнів. Фрагменти її уроків колеги змогли переглянути у відеозаписах.

Олександра Миколаївна Титарчук значної уваги у своїй роботі приділяє дітям із особливими освітніми потребами і вважає, що кожна дитина заслуговує на увагу, повагу, якісне навчання. Вона показала, як захопити дітей грою, піснею, мовою в 1 класі.

Тетяна Анатоліївна Нельга зосередила увагу присутніх на гейміфікації як ефективному засобі формування комунікативної компетенції. Педагоги-учасники семінару навіть змогли тимчасово стати учнями початкової школи і пограти навчаючись.

В атмосферу Лондона разом зі своїм 6-Б класом майстерно  занурила колег молода вчителька Максименко Людмила Вікторівна.

Більше 20 вчителів англійської мови міста високо оцінили роботу кафедри іноземних мов БЗШ №5. Гості відчули неймовірну підтримку педагогів школи з боку директора Садаєвої О.І, заступників директора Коваль С.В., Волкової О.Б. Відгуки про захід були лише позитивними. Вчителі, зокрема,  відмітили високий професіоналізм, грунтовну підготовку, відповідність вимогам сьогодення та запитам Нової української школи. Спектр питань, що розглядалися, був досить широким і цікавим, при цьому дозований і важливий теоретичний матеріал. Після завершення заходу кожен поніс із собою бажання щось змінювати, натхнення вчитися новому, позитивні враження і вдячність.

.
Comments