Новини‎ > ‎

Предметно-методичний сервіс для вчителів фізичної культури з проблеми «Розвиток рухових здібностей і фізичних якостей учнів засобами футболу»

опубліковано 18 бер. 2019 р., 01:41 Катя Ярмак   [ оновлено 18 бер. 2019 р., 01:43 ]

   Основною умовою життя є взаємодія живого організму з навколишнім середовищем. У цій взаємодії істотну роль грає рухова діяльність. В процесі фізичного виховання забезпечується рухова діяльність і розвиток фізичних якостей.

   15 березня 2019 року на базі БЗШ №3 ім. Т.Г. Шевченка було проведено семінар-практикум для вчителів фізичної культури з проблеми «Розвиток рухових здібностей і фізичних якостей учнів засобами футболу». Семенов Іван Володимирович презентував досвід роботи через практичну діяльність: фрагмент уроку фізичної культури з елементами футболу; теоретичний блок: виступ з проблеми.

Активна рухова діяльність школярів  у процесі занять фізичною культурою і спортом сприяє запобіганню перевантажень і перевтоми. Доцільність і ефективність рухової діяльності, як і будь-якої іншої, залежить від системи реалізації, глибини наукового обґрунтування.  Важливо, зокрема, знати характер і ступінь впливу на організм тих чи інших вправ,  правильно варіювати навантаження. Усе сказане стосується й одного з найбільш популярних, масових і  улюблених школярами видів спорту – футболу.

Футбол розвиває силу, швидкість, витривалість, спритність, сміливість, рішучість, наполегливість, силу волі, почуття товариськості. Кожен футболіст має можливість виховувати в собі ініціативність, самостійність і творчу активність, але він не повинен забувати про інтереси колективу і про взаємодію з партнерами  по команді.

       Рухливі ігри є одним із засобів підвищення ефективності навчального процесу з фізичного виховання, а також проявлення стійкого інтересу до регулярних занять фізичною культурою та спортом у юних футболістів.

Предметно-методичний сервіс для вчителів фізичної культури


Comments