Новини‎ > ‎

Позакласний захід «О слово рідне! України слава!», присвячений Дню Гідності і Свободи

опубліковано 22 лист. 2017 р., 02:41 Інна Золотаревич   [ оновлено 22 лист. 2017 р., 02:46 ]
      
  21 листопада 2017 року на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» відбувся відкритий позакласний захід «О слово рідне! України слава!», присвячений Дню Гідності і Свободи, який підготувала і провела учитель української мови і літератури Полякова Олена Вікторівна. На святі були присутні методист НМЦ Золотаревич Інна Анатоліївна, учителі української мови і літератури навчальних закладів міста, адміністрація й учні 10-х класів гімназії.

      Під час короткого виступу Полякова О.В. розказала про передумови виникнення Дня Гідності і Свободи та визначила роль слова в житті суспільства й людини зокрема.

      А далі виступали гімназисти. Вони читали поезії, співали патріотичні пісні. Усі присутні пригадали й ніби ще раз пережили події Євромайдану, нашої Революції Гідності. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Героїв Небесної сотні. Довели, що боротьба за гідність і свободу триває й досі, адже не припиняються воєнні дії на Сході України. Захід вийшов дуже емоційним і не залишив нікого байдужим.

О слово рідне! України слава!.pptx
Comments