Новини‎ > ‎

Перше заняття обласного майстер-класу з теми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей дошкільного віку

опубліковано 20 жовт. 2017 р., 03:23 Олена Гайдаєнко
На базі дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 19 «Кобзарик» Білоцерківської міської ради Київської області з метою популяризації  системи роботи з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи, розширення і збагачування знань слухачів про шахівницю та її частини, шахові фігури та їх особливості, різні форми, методи і прийоми навчання дітей грі у шахи відбулося перше заняття обласного майстер-класу з теми   «Формування шахово-ігрової компетенції  дітей дошкільного віку» (Керівник  Духновська Ольга Іванівна, завідувач дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 19 «Кобзарик» Білоцерківської міської ради Київської області).

Під час семінару розглянуто науково-методичне забезпечення, зокрема, Програму та методичні рекомендації з навчання дітей гри в шахи «Мудрі шахи», створену на виконання освітньої лінії «Шахи» варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти (автори програми: Семизорова  В. В., Духновська О. І., Пащенко Л. Ю.), та презентовано комплект «Мудрі шахи»: Методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи та Додатку до методичних рекомендацій з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (Автори: Семизорова В.В, Духновська О.І., Кольба А.Б, Пащенко Л.Ю., Фенюк Б.П.), схвалені для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

             Слухачів ознайомлено з  планом роботи ОМК, організаційно-методичними та науковими засадами навчання дошкільників гри у шахи, з літературою щодо проблематики та проведено практичне заняття з елементами тренінгу «Ознайомлення з шахівницею та її елементами».

МК шахи.pptx


Comments