Новини‎ > ‎

Pearson в Україні: 20 років разом!

опубліковано 8 квіт. 2017 р., 02:33 Лілія Бойко

5 квітня в Києві у  Будинку Кіно  відбулася надзвичайна подія, присвячена 20-річчю діяльності видавництва Пірсон в Україні – семінар для вчителів англійської мови «The Wider World of English in Focus», почесними  гостями та спікерами якого стали один із авторів нового підручника для старших класів «Focus» – Вон  Джонс (Vaughan Jones) та досвідчений методист, авторка підручника «EAQUALS Self-help Guide to Teacher Development» - Анна Кольбушевська (Anna Kolbuszewska).

На цей захід було запрошено понад 600 учителів англійської мови не тільки з України, а й Польщі та Білорусії,  серед яких були присутні представники міста Білої Церкви – Коваль  Н.В., заступник директора з НВР БСШ №1 та вчитель англійської мови БСШ № 1 – Радич Л.В.  

 

 

Семінар розпочався з виступу представника міжнародної освітньої компанії Пірсон з Польщі – Анни  Кольбушевської, яка в інтерактивній формі поділилася своїм досвідом щодо використання підручника «Wilder World» на уроках англійської мови в країнах Європи, зокрема Польщі.

Марафон педмайстерності продовжив виступ автора підручника «Focus» містера Ван Джонса (Vaughan Jones), який розповів про створення навчально-методичного посібника, згадав про співпрацю зі Сью Кей, яка передавала палкі вітання Україні, а також розказав про значення принципу трьох М (Motivation, Meaning, Memory), на якому базується методика посібника, що виникла з багаторічного досвіду роботи автора вчителем. Вон Джонс  також наголосив на екзаменаційній спрямованості підручника для учнів старших класів, який допомагає готувати майбутніх випускників до різних видів екзаменів (як міжнародних, так і ЗНО).

 Аудиторія не тільки отримала цікаві поради, а також насолодилася британським гумором презентера.

На завершення семінару Мишель Хадсон (Michael Hudson) (методист Пірсон-Дінтернал) розповів про унікальні розділи підручника «Focus» та вручив нагороду переможниці онлайн-конкурсу для вчителів англійської мови.  

Захід мав шалений успіх: усі учасники одержали підручник «Focus» та «Wilder World» в подарунок і багато хто скористався нагодою сфотографуватися з почесними гостями на згадку та отримати автограф автора.

 

Коваль Н.В.,

заступник директора

з НВР БСШ№1

Comments