Новини‎ > ‎

Семінар-практикум вихователів груп раннього та молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти з проблеми «Партнерська взаємодія педагогів з батьками вихованців для реалізації потенційних можливостей та гармонійного розвитку дітей раннього та дошкільного віку»

опубліковано 21 квіт. 2021 р., 10:50 Катя Ярмак   [ оновлено 21 квіт. 2021 р., 10:51 ]

20 квітня 2021 року в ЗДО № 14 «Оксанка» відбувся семінар-практикум вихователів груп раннього та молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти з проблеми «Партнерська взаємодія педагогів з батьками вихованців для реалізації потенційних можливостей та гармонійного розвитку дітей раннього та дошкільного віку».

Вихователь-методист закладу Науменко В.Д. розкрила різноманітні форми роботи з батьками вихованців: індивідуальні, групові, наочно-інформаційні.Підкреслила, що доцільно використовувати і нетрадиційні інтегровані методи взаємодії.

Вихователь Мелянець Н.М. розповіла про використання інформаційно-комунікаційних технологій, сайту ЗДО, електронного листування, онлайн-спілкування у соціальних мережах.

Вчитель-логопед Кондратенко О.В. розповіла про причини мовленнєвих порушень у дітей, зупинилась на видах і формах роботи з сімями вихованців по удосконаленню мовлення дошкільнят.


Comments