Новини‎ > ‎

Онлайн зустріч із вчителями іноземних мов

опубліковано 9 лист. 2020 р., 23:31 Лілія Бойко
     
9 листопада в режимі оннлан відбулося консультування для вчителів іноземних мов, які викладають у початковій школі, з питань оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти школи І ступеня та оформлення документації.
      Т.в.о. директора КУ БМР "Центр професійного розвитку педагогічних кадрів" Владислав Висторонський детально розповів про нормативну базу, вимоги до оформлення класних журналів,  свідоцтв досягнень учнів 1, 2 та 3х класів НУШ. Педагоги могли на конкретних прикладах побачити, як робити записи, які позначки ставити, де шукати необхідні рекомендації та критерії.
      Т.в.о. консультанта КУ БМР ЦПРПП Лілія Бойко зупинилася на питанні розробки та проведення діагностичних робіт із іноземної мови та оцінюванні навчальних досягнень. Формувальне оцінювання в початковій школі - засіб стимулювання, заохочення, підтримки. Вчитель має створювати "ситуацію успіху", бачити прогрес у досягеннях школярів. Методичні рекомендації говорять про те, що оцінки мають бути вербальними, лише у третьому класі допускається виставлення рівнів досянень.
     Всі матеріали розміщено для вільного доступу вчителів.
Comments