Новини‎ > ‎

Онлайн зустріч для заступників директорів із виховної роботи "Залучення учасників освітнього процесу до пошуку та прийняття управлінських рішень"

опубліковано 24 бер. 2021 р., 05:57 Лілія Бойко
         
23 березня для заступників директорів із виховної роботи закладів освіти Білоцерківської МТГ було проведено вебінар із проблеми "Залучення учасників освітнього процесу до пошуку та розробки управлінських рішень".
Начальник відділу позашкільної та виховної роботи Лариса Олексіївна Щербань зосередила увагу колег на законодавчій базі, що стосується такого важливого аспекту, як розробка внутрішньої системи якості освіти, зупинилась на Державному стандарті та основних моментах внутрішнього аудиту, розповіла про запоруку успішності закладу, познайомила із критеріями та індикаторами аудиту.  Учасники заходу змогли оцінити необхідність створення стратегії розвитку закладу освіти.
         Консультант "Центру професійної підготовки педагогічних працівників" Лілія Бойко розповіла про різницю між управлінням та врядуванням, зупинилася на результатах досліджень учасників програми "Демократична школа" щодо рівня залучення учнів, батьківської громади та вчителів до процесу врядування. Заступники у свою чергу теж змогли оцінити власні заклади. В ході інтерактивних вправ було визначено, як освітяни розуміють поняття "якості освіти", що може дати демократичне врядування кожному конкретному закладу і чому до прийняття управлінських рішень варто долучати усіх учасників освітнього процесу.
         Заступник директора із виховної роботи БСШ №9 із поглибленим вивченням іноземних мов Олена Анатоліївна Кондратович поділилася досвідом роботи закладу із даної проблематики. Вона розповіла, як спільними зусиллями розробляється Положення про внутрішній аудит школи, як здійснюється вивчення думки батьків, учнів, учнів, педагогів. БСШ №9 зареєстрована в онлайн системі "Експрес оцінювання". 
           Робота над поліпшенням свого освітнього закладу - повсякденний непростий процес, учасниками якого мають стати всі, хто зацікавлений у якісному результаті. І лише тоді, коли норми, правила, рішення, стратегія будуть прийматися  спільно, виконуватимуться вони також злагоджено і результативно.
Comments