Новини‎ > ‎

Онлайн марафон ZNO 2021. CHECKLIST

опубліковано 30 бер. 2021 р., 00:24 Лілія Бойко

     

 22 -23 та 25-26 березня 2021 року для майбутніх абітурієнтів та вчителів англійської мови за ініціативи Академії цифрового розвитку та підтримки КУ БМР ЦПРПП та відбувся онлайн-марафон вчителя-методиста, екзаменатора міжнародних іспитів із англійської мови, екзаменатора відкритої частини ЗНО, сертифікованого тренера Google Світлани Мотижен.

      До участі в заході долучилося близько 70 учасників, які протягом чотирьох днів заглиблювалися у деталі процесу зовнішнього незалежного оцінювання.

      Перший день повністю був присвячений аудіюванню. Спілкування здійснювалося через You tube канал, де Світлана Василівна наживо виходила в ефіри, а учасники могли за допомогою чату включатися в інтерактив, обговорювати особливості кожного завдання, виконувати вправи, тести, ставити запитання, разом шукати відповіді на них.

      Другого дня всі, хто бажав покращити свої знання, присвятили читанню. Третього дня говорили про використання мови, а у п’ятницю вправлялися в письмі.

      Кожен ефір завершувався виконанням завдань, а фінальний тест поставив крапку і виявив рівень досягнень, які здобули учасники.

      Освітяни та випускники отримали цілу низку безцінних порад, ресурсів, відеокоментарів щоб піготувати(ся) до успішної здачі ЗНО.

      Це був не просто марафон, а ще й можливість виконати завдання, позмагатися, перемогти, якщо виконаєш усі умови і отримати подарунок від Світлани Мотижен.

     А вчителі, що брали участь у заході, за бажанням змогли отримати сертифікати від Академії цифрового розвитку.

Comments