Новини‎ > ‎

Онлайн консультування для вчителів фізики

опубліковано 26 лист. 2020 р., 06:57 Анна Чабаненко   [ оновлено 27 лист. 2020 р., 01:57 ]
       Якщо ми вчимо сьогодні так, як вчили вчора, ми крадемо у наших дітей завтра.   Джон Дьюї          
 Перехід на дистанційне навчання став доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу – вчителів, учнів та їхніх батьків.З метою обміну  досвідом щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання 26 листопада на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи
 І-ІІІ ступенів №11 відбулося онлайн консультування для вчителів фізики міста з теми «Дистанційне навчання. Як зробити урок цікавим для всіх».

Із привітанням до учасників онлайн консультування звернулася т.в.о. консультанта КУ БМР «ЦПРПП»   Чабаненко Анна Вікторівна та окреслила коло питань, які розглядатимуться під час зустрічі. Голова міського методичного об’єднання, учитель фізики БЗШ № 11 Ірина Мельник відзначила, що організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, комунікувати з учнями на відстані, надихати та мотивувати їх до навчання – це ті навички, якими тепер мають оволодіти наші педагоги. Ірина Миколаївна поділилася власним досвідом створення навчальних, демонстраційних та дидактичних матеріалів для проведення уроків у синхронному і асинхронному режимах на платформі GSuite, на якій працюють педагоги школи.

    Валентина Кревська, учитель-методист БЗШ №11, презентувала колегам авторський дистанційний курс для учнів 10 класу «Закони збереження в механіці» (переглянути/завантажити), який може використовуватися  як під час освітнього процесу, так і під час підготовки до ЗНО. Учасники онлайн зустрічі поповнили свою методичну скарбницю каталогом електронних посилань для проведення лабораторних робіт із фізики для 7 класу.                                                                                                                                                                                                                                          


Comments