Новини‎ > ‎

Онлайн-засідання Школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів групп раннього віку

опубліковано 12 лют. 2021 р., 05:33 Катя Ярмак

11 лютого 2021 року педагогом закладу дошкільної освіти (ясел – садка) комбінованого типу № 7 «Орлятко» Білоцерківської міської ради Київської області Василенко Л.В. було підготовлено та проведено у форматі ZOOM – конференції засідання школи ППД для вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти з проблеми «Роль сенсорного виховання у розумовому розвитку дітей раннього віку».

Школа ППД є однією з форм роботи з підвищення кваліфікації вихователів та керівників ЗДО і завдання школи передового педагогічного досвіду донести до педагогічного колективу основні ідеї і значення досвіду, сформувати позитивне ставлення до нього, пробудити бажання серед колег використати педагогічні ідеї в своїй професійній діяльності.

Керівник школи ППД вихователь ЗДО № 7 «Орлятко» Василенко Л.В.  ознайомила слухачів з досвідом своєї роботи, наголосила, що у своїй практичній діяльності вона активно застосовує інноваційні форми роботи з дітьми, які вдало продемонструвала під час перегляду презентації, намагається постійно зацікавити дітей, і, натомість, очікує від них ефективного засвоєння ними знань.

Вихователь – методист закладу Гнатенко Л.О. підводячи підсумок засідання школи ППД закликала педагогів не зупинятися на досягнутому, завжди шукати щось нове, цікаве і намагатися виховувати високоосвічене покоління, покоління, яке буде сповнене сил та енергії і завжди буде готове до нових звершень.


Comments