Новини‎ > ‎

Навчально-методичне консультування вчителів на тему «eTwinning Plus: розвиток ключових компетентностей учнів через метод проектів»

опубліковано 15 вер. 2016 р., 01:55 Антоніна Букач

13 вересня в БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ст.» відбулося навчально-методичне консультування вчителів на тему «eTwinning Plus: розвиток ключових компетентностей учнів через метод проектів». У заході взяли участь учителі іноземних мов, української мови, історії, праці та початкових класів.

Спікерами виступили Ірина Фіголь (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»), Ірина Хмельницька(БСШ №13 із поглибленим вивченням французької мови) та Катерина Клименко (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»). Надзвичайно цікаво вони ознайомили учасників заходу з теорією поколінь, концепцією європейських ключових компетенцій та основними характеристиками методу проектів. Спілкування було природнім, невимушеним, а тим і цікавим. Більшість присутніх із задоволенням слідкували за ходом думок педагогів, які переймаються проблемами освіти сьогодення, намагаються у своїй роботі  врахувати плин часу, особливості сучасних дітей. Вони стурбовані проблемою застарілих і часто неефективних методів навчання у сучасній школі. На простих життєвих прикладах педагоги  намагалася показати, як можна зробити процес навчання в школі цікавим, корисним, захоплюючим для дітей.

Також ітвіннери поділилися своїм досвідом участі у програмі, розказали про особливості і переваги проектів eTwinning для учнів та про можливості, які відкриває eTwinning Plus перед учителями. Наприкінці заходу учасникам було запропоновано розробити план власного навчального проекту за стандартами eTwinning.

Comments